شرکت پخش تک ناز یاسمن

 

شرکت پخش  تک ناز یاسمن یکی از شرکت های جوان و خوشنام در زمینه فروش و پخش در ایران محسوب می شود. کسب و کار پخش تک ناز یاسمن بر مبنای سرعت، دقت و صداقت پایه گذاری شده تا بتواند رضایت مشتریان خود را به صورت کامل به ارمغان آورد. افزایش میزان و سهولت دسترسی مصرف کنندگان به محصولات شرکت سمن، یکی از برنامه های راهبردی شرکت بوده است. در همین راستا و به منظور توسعه و گسترش فعالیت های فروش و توزیع محصولات، واحد توزیع شرکت سمن در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز نمود و پس از آن جهت گسترش فعالیت های توزیع و پخش،  شرکت پخش تک ناز یاسمن با تکیه بر تجربه و دانش متخصصین حوزه پخش مویرگی در قلب بازار تهران و به عنوان نماینده انحصاری فروش و پخش محصولات شرکت سمن و توزیع کننده کالاهای خاص و با کیفیت سایر شرکت های تراز اول تولیدی و بازرگانی راه اندازی گردید. ماموریت اصلی این شرکت توزیع و پخش محصولات با سرعت و دقت بالا در کانال های توزیع در سراسر کشور می باشد.

دارای پشتوانه شرکت تولیدی

توزیع و پخش سریع و دقیق

برنامه جامع بازاریابی و تحقیقات بازار

سنجش رضایت و بررسی شکایات مشتری

بهره مندی از نیروهای انسانی متخصص

تامین سبدکالای سلامت محور

فرایند فروش و پخش مکانیزه

برنامه ریزی و انبار داری دقیق

شرکت پخش تک ناز یاسمن، پیشرو در صنعت پخش کشور

 استاندارد ایزو ۱۰۰۰۲ یک استاندارد در راستای اصول ایزو ۹۰۰۱ می باشد که برای طراحی، برنامه ریزی و اجرای فرآیندی اثربخش و کارا در مورد رسیدگی به شکایات مشتریان تدوین شده است. این استاندارد از طریق طراحی فرآیند رسیدگی به شکایات مشتریان، تعیین فعالیت ها، منابع مورد نیاز، مسئولیت ها و اهداف، باعث می شود که دریافت و ثبت شکایات مشتریان، بررسی، پاسخگویی و اقدامات لازم جهت رفع شکایات منجر به جلب رضایت مشتری و ایجاد فرصت های جهت بهبود خدمات شرکت گردد.

استاندارد ایزو ۱۰۰۰۴ یک استاندارد در راستای اصول ایزو ۹۰۰۱ می باشد که برای طراحی، برنامه ریزی و اجرای فرآیند پایش و اندازه گیری رضایت مشتریان تدوین شده است. در این استاندارد صحبت از شاخص رضایت مشتریان می شود که شاخصی مطلوب و آمیخته از عوامل مختلف برای اندازه گیری رضایت مشتریان می باشد. بنابراین سازمان قادر خواهد بود از طریق انجام رضایت سنجی مشتری، تحلیل نتایج و انجام اقدامات لازم، فرصت هایی جهت بهبود خدمات خود بدست آورد.

بیانیه مأموریت  سیستم مدیریتی شرکت پخش تک نازیاسمن

شرکت  پخش تک ناز یاسمن  فعالیت خود را با هدف توسعه حضور و فروش محصولات شرکت تولیدی روغن سمن در بازار ایران و ارتقای جایگاه برند سمن آغاز نمود و همواره در راستای  استراتژی­های توسعه محصول آن شرکت با تکیه بر تجربه  و اعتبار خویش در بازار ایران، تمامی ظرفیت های مدیریتی، انسانی، لجستیکی و زیرساخت خود را توسعه داده است. توسعه­ حیطه فعالیت، ما را به سمت گسترش دامنه­ مشتریان در کلیه­ کانال­های مویرگی تهران، عمده ­فروشی، زنجیره­ ای، تعاونی­ها، نمایندگان شهرستان، و نیز بازارهای خاص رهنمون می سازد. بدین منظور، با اتخاذ رویکردی علمی نسبت به کلیه­  مقوله­ های پخش، تلاش نموده ایم تا از یک سو با پایش دقیق بازار و فروش محصولات خود، و از سوی دیگر با تجدید طرح­ریزی کلان پخش، منابع مورد نیاز را برای حمایت موثر از استراتژی  های کلیدی سازمان فراهم نماییم. اعتقاد راسخ ما بر این است که اجرای استراتژی­ها نیازمند توجه هوشمندانه و تمام عیار به تمامی حوزه ­های تاثیرگذار و تاثیرپذیر است. لذا، کلیه­ فعالیت­های خود را در قالب نظام جامع مدیریت استراتژیک طرح­ریزی نموده و در ادوار کوتاه مدت اجرا، کنترل، و در صورت نیاز بازبینی خواهیم نمود. ماهیت کسب و کار پخش به گونه ­ای است که وابستگی آن به نیروی انسانی بسیار بالاست. ما با درک این مطلب،  نیروی انسانی سازمان را به عنوان ارزشمندترین سرمایه­ خود  ارج نهاده و با توجه به نقش کلیدی ایشان در استقرار اثربخش نظام جامع مدیریت استراتژیک، تلاش خواهیم کرد تا با استقرار کامل نظام شایستگی منابع انسانی، در جذب، آموزش، نگهداشت  و رشد  این سرمایه­ گرانقدر کوشا باشیم و با تقویت روحیه­ همکاری و همدلی در میان ایشان در راستای همسوسازی اهداف فردی و سازمانی گام برداریم.
سید رضا سادات منصوری
رئیس هیئت مدیره   

 

Stop things that are buying begin emphasizing maintaining, saving and spending the funds you make. If you should be a shopaholic, initiate shopping for assets.

Stop things that are buying begin emphasizing maintaining, saving and spending the funds you make. If you should be a shopaholic, initiate shopping for assets. Become enthusiastic about investing, then search for deals on shares and companies in the place of footwear and electronic devices. Having said that, it is not absolutely all about saving…

Is It Safer up to now Somebody You Meet Online? Is There Internet Dating Sites Where I Will Meet Other Asians?

Is It Safer up to now Somebody You Meet Online? Is There Internet Dating Sites Where I Will Meet Other Asians? While there is nothing ever entirely safe, simply by using some good sense and taking some precautions, you ought to be in a position to fulfill some body properly. First, make sure to constantly…

Polish Dating Website – Free Internet Dating Services in Poland

Polish Dating Website – Free Internet Dating Services in Poland But users that are free have right swipes every 12 hours, and therefore can get interestingly quickly. For limitless swiping energy and these poland handy features, update to Tinder Plus :. The Passport can be used by you function to improve your local area whenever…

Menu